לקוחות מרוצים מדברים

 

יו"ר שומרי משקל, מר משה רומם:

"בתקופה בה עובד איתנו משרד יעוץ התקשורת של מליץ, מכניס יותר תכנים ואייטמים למדיה, משאחרים הצליחו בתקופות זמן כפולות ומשולשות. אנחנו ללא ספק לקוחות מרוצים."

 

יו"ר עמותת צו מניעה, ד"ר שלמה לבקוביץ':

"לכל איש יש שם… לדודי מליץ יש שם של משיג תוצאות. עם הבנה ב- יחסי ציבור, קסם אישי, חשיבה יצירתית, קשרים והיכרויות הוא תמיד מפתיע את כל הצדדים לטובה.

 

סמנכ"ל שיווק בחברת מט"ח 24, גב' מור דונאי:

"מאז תחילת פעילותינו עם משרד ה- יח"צ של דודי מליץ, זכינו להכיר אנשים מקסימים, כריזמטיים, יוצרים ומלאי רעיונות. אנשים שחושבים "מחוץ לקופסה" מומחים בתחום התקשורת ויחסי ציבור. ניכר שפשוט אוהבים את מה שהם עושים! מט"ח 24, קיבלה בזמן קצר, אזכורים רבים ואיכותיים מאד במדיה שכוללים: תכנים, כתבות ושיח. מה שכמובן העלה את המודעות למותג והיטיב את אופי הפעילות. ללא ספק בחירה נכונה!"

 

יו"ר מרכז עצמה, רו"ח איתן ברק:

"דודי וצוותו, מלאי רעיונות כרימון, סייעו לנו להתמודד עם נושאים חריגים ב"פוליטיקה" של הספורט ובנו תכניות להעברת נושאי הליבה של עצמה. מערכת התקשורת שנבנתה הינה בסיס איתן לפעילות יחסי ציבור מתמשכת וארוכת טווח."

 

אליס שלזינגר, ג'ודוקא:

"במהלך המאבק הארוך והמתיש אותו עברתי, היווה משרדו של מליץ נדבך יחסי ציבור מהותי בכל הקשור לניהול האסטרטגי והתקשורתי. במלחמה אותה הגדירו רבים כמועדת לכישלון, הצליח המהלך המשפטי לצד המהלך התקשורתי להביא לשחרורי מאיגוד הג'ודו ולהוצאתה של האמת לאור. זאת אל מול סוללת עורכי דין ויועציי תקשורת מהצד שמנגד. מליץ היווה נקודת שפיות בתוך הטירוף והינו עדיין חבר קרוב."

 

אלי קאופמן, מייסד ומנכ"ל מכללת אפיק:

"כאחד שנכווה מיחצן או שניים, מדהים לראות ולמצוא אנשי יחסי ציבור ברמה שלכם. הכרתי משפחה מדהימה שמעבר לכל- נותנת תוצאות. חבל שצריך "לנשק הרבה צפרדעים בשביל למצוא את הנסיך" אבל היה שווה כי מצאתי."

 

להב גופר, מנכ"ל סגנון סוכנות לביטוח:

"הבנתו של מליץ בעולם הביטוחים והפיננסים יחד עם דרך חשיבתו יוצאת הדופן, מאפשרות לו להוביל את "סגנון" למהלך שמגדיל את נפחי העבודה, מרחיב את קהל הלקוחות הקיים ומשפר את הקשר עם לקוחות קיימים של החברה. מליץ מוצא פתרונות שונים ויצירתיים למצבים מגוונים. ללא ספק יחסי ציבור של "העידן החדש", בעל שליטה בעולמות הדיגיטל, השיווק ועוד. שמו של משרדו של דודי מליץ הולך לפניו ולא לחינם."

 

ד"ר צבי גבאי, עו"ד, הממונה לשעבר על האכיפה ברשות לניירות ערך:

"החוזק של מליץ נעוץ בשילוב בין ראיה אסטרטגית ויכולת ניתוח, כזו הצופה את הנולד ומבינה תהליכים תקשורתיים ובין יכולות ביצוע, הנעת תהליכים ויוזמה. משרד יוצא דופן, בעל הבנה בזווית התקשורתית של עולם העסקים, שוק ההון, הרגולציה והמשפט."  

 

הגב' אירה ויגדורצ'יק, המאמנת הראשית של נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית:

"מי שעבד מול התקשורת בעבר, יודע כי זו אינה אובייקטיבית בהכרח וכי סיקור תקשורתי יכול להיות מגמתי, פעמים רבות. התחלתי לעבוד עם מליץ בשיאו של עליהום תקשורתי נגדי. בזמן קצר מאד, בבקיאות ומקצוענות, טיפל בתמונה התקשורתית ושינה אותה. מעבר לכך מדובר באיש סוד ואדם בעל אמינות גבוהה."  

 

 

חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר