דודי מליץ יחסי ציבור – פרופיל החברה

 

"דודי מליץ יחסי ציבור", משרד המתמחה באסטרטגיה תקשורתית ושיווקית. אנו מומחים בבניית מודעות ציבורית לרעיון, בין אם מדובר במותג המעוניין בבניית תדמית או שיפורה ובין אם מדובר בזירה תקשורתית הכוללת מאבקים ומשברים. אנו מבינים כיצד קהלי יעד מגוונים באופיים חושבים ופועלים. כן אנו מכירים את הדרכים השונות להגיע אליהם ולהשפיע. בידינו כלים שונים העוזרים לנו לפלח ולנתח קהלים חדשים, להבין את התנהגותם ולהתאים את דרך פעולה להשגת תוצאות אופטימליות.

"ארגז הכלים הטקטיים" העומד לרשותנו גדול וכולל זירות פעילות שונות כמדיה חברתית, תקשורת קונסרבטיבית, קשרי עבודה ענפים עם גורמים משפיעים בכלי התקשורת, פעילות משפטית אסטרטגית, מודיעין עסקי ועוד. אנו עומדים בפרונט בשביל לקוחותינו במקרים בהם הדבר דרוש ונשכבים על הגדר כשצריך. נבין את מטרתו של הלקוח ונבחר את הכלים השונים שיסייעו בהגעה ליעד. הדרך אל המטרה לא עוברת בהכרח בכלי התקשורת, אך היכולות שלנו רלוונטיות גם במקרים הללו. במרבית המקרים, "מטרה" כוללת צורך בכך "שמישהו יעשה משהו". זו היא המומחיות שלנו. נדע לייצר את התוצאה הרצויה דרך כלי התקשורת ובדרכים מגוונות נוספות.

אנו משרד עדכני, המחובר ללבו הפועם של עולם התקשורת הישראלי. בעלי רקע בעבודה בכלי התקשורת, חברות הפקה ודוברות של גופים מובילים במשק הישראלי. מחברים בין הניסיון וההבנה שרכשנו, ליצירתיות הטבועה בנו בכדי ליצור פתרונות לא קונבנציונאליים ואפקטיביים.

אנו מאמינים כי תוצאות משמעותיות כהסברה, מיצוב דעת קהל, הטמעה של רעיון וכו', יתכנו רק לאור תכנון מוקפד, הבנה של קהל המטרה, הצבת יעדים ונקודות עוגן לפעילות ועבודה סדורה סביב התכנית האסטרטגית שגובשה. עם זאת, הסיסטמתיות המאפיינת את הפעילות, מנוטרת כל העת. היד, תמיד נמצאת על הדופק והיכולות להתגמש ולבצע שינויים מהירים, הכרחיות וזמינות לנו תמיד.

בין הפעולות בהן הייתה לנו מעורבות:

-הובלת הנראות התקשורתית של "זירת הסוחר", חברת מט"ח 24, בתקופת כניסת החברות מהתחום לפיקוח רגולטורי. שמירה על תדמית החברה בעת בה הענף נתון לביקורת תקשורתית.

-החדרת הטכנולוגיה הרפואית – בדיקת הסקר לסרטן המעי הגס FIT, לשימוש נרחב של כלל קופות החולים, תוך שילוב של פעילות תקשורתית עם גורמים מתחום קשרי הממשל.

-ייעוץ לאיגוד "הפורקס" במסגרת מספר משברים נקודתיים.

-התמחות בחשיפתן של טכנולוגיות חדישות, מיזמים וחברות הזנק.

-שחרורה של הג'ודאית אליס שלזינגר מאיגוד הג'ודו הישראלי וניהול המאבק התקשורתי בשילוב עם זה המשפטי ומינופו.

-בניית מיתוג ותדמית של חברות ההרזיה הגדולות במשק הישראלי. (כיום מיוצגת במשרד, חברת שומרי משקל, בעבר חלי ממן)

-מאבק תקשורתי – משפטי מוניציפלי בעירית קריית אונו.

-פעילות לטובת עמותה הפועלת בנהריה לרווחתו של נוער במצוקה ונמצאת בחיכוך עם העירייה.

-עבודה צמודה עם דר' צבי גבאי, הממונה לשעבר על האכיפה ברשות לניירות ערך ועו"ד בתחום הפיננסים.

-פעילות התנדבותית לטובת שחרור כספים עבור ילד חולה מעמותת "רחשי לב".

-עבודה מול קבלני התשתיות והחוזים בהתאחדות הקבלנים הארצית, בנוגע לתכנית נתיבי ישראל. פרסום מאמרים והפעלת לחץ להקטנת הריכוזיות.

-ייעוץ תקשורתי – אסטרטגי במסגרת קמפיין בחירות במספר בערים.

-טיפול בנקודות רגישות כהשקה של מוצרים חדשים או שינויים דרסטיים במותגים ידועים.

-טיפול נקודתי במשבר "הבשר המוברח" שפגע במסעדות שונות ברחבי הארץ.

-טיפול במשבר סביב ההתבטאות של כוכב סדרת הטלוויזיה הידועה "פאודה", הישאם סלימן ביחס לדעותיו הפוליטיות.

-בניית תדמיתם המתמשכת של מותגים (עסקים) בולטים במספר תחומים.

-פעילות לטובת ארגונים המגנים על בעלי חיים ומעורבות "בחוק הפרוות" וכן "הקופים של חוות מזור".

-פעילות עבור מוסדות בתחום ההשכלה הגבוהה.

-ועוד.

תחומי העיסוק שלנו הם: פיננסים, ציבורי, ספורט, עמותות, איגודים, תשתיות, משפט, תזונה ו"פיטנס", טכנולוגיה, בריאות, חברה, עסקים גדולים, מאבקים ומשברים ועוד.

 

 

 

חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר