יחסי ציבור – e – commerce

  • תאריך: 30.11.2015
  • קטגוריה:

יחסי ציבור ושיווק דיגיטלי בתחום ה e – commerce

"דודי מליץ יחסי ציבור" היינו משרד בעל ניסיון רב, המטפל בעשרות תיקים בתחומים מגוונים. המשרד צעיר באופיו ובדרך חשיבתו; הצוות יצירתי, מעז ומאופיין בחשיבה פורצת גבולות. אנשי המשרד עתירי ניסיון תקשורתי ומרכזים ידע רב. המשרד מרכז עבר תקשורתי עשיר בקרבם של אנשים המגויסים מכלי התקשורת השונים, חברות הפקה מובילות, מערכות דוברות של גופים ציבוריים ועוד. אסטרטגיה זו מסייעת בהבנת השדה התקשורתי וכן לתחזוקתו של פול קשרים מהגבוהים בענף.

כאמור, המשרד שואב את כוחו מהדינמיקה והאנרגיות המאפיינות גוף צעיר, רענן ומחובר זאת אל מול גופים וותיקים החושבים ופועלים בצורה אשר עשויה להיות מקובעת ולא עדכנית. יתרון בולט נוסף, הוא הניסיון האדיר אותו מרכזים אנשיי המשרד וכן האסטרטגיה לפיה כל אנשי המשרד מגיעים מעולם התקשורת וההפקות. זו מייצרת רשת קשרים עבותה, המגיעה עד לקברניטי עולם המדיה, עורכים ראשיים, כתבים ובכירים בתפקידים ציבוריים ורלוונטיים.

מסחר אלקטרוני (E-commerce) הוא מסחר וביצוע עסקאות באמצעות תקשורת מחשבים. מדובר בקשת רחבה של פעילויות ברשת. פעילויות אלו כוללות הפצת מידע על ידי ספקים, פעילויות קנייה ומכירה של מוצרים ושירותים, תמיכה בלקוח/במוצר לאחר המכירה וכו'. יתרונו העצום של המודל הוא ייתור הצורך להפגשת המוכר עם הקונה.

מסחר אלקטרוני מגשר על פני ריחוק גאוגרפי ועל פני פערי זמן וכן מתאפיין בתקורות נמוכות. כמו כן מאפשר למוכר להרחיב את מעגל הקונים הפוטנציאליים (ללא חסמי בידול גאוגרפי), צמצום עלויות שיווק בשל מיקוד וחשיפה לקהלי היעד הפוטנציאליים בלבד, חיסכון בעלות ביצוע הפעולות ועוד.

אנו מתמחים בפעילות ממוקדת וקוסט אפקטיבית בקרב קהלי המטרה. כזו המניעה לפעולה, ניתנת למדידה ומבוקרת כל העת. כמו כן, אנו מומחים בחיבור אלמנט יחסי הציבור לפלטפורמות מסוג זה, על ידי ייזום תכנים והפקתם באופן שייבדל את הפלטפורמה וייצור עליה בערך המותג.

כמו כן, מומחים בבניית תכניות יח"צ לשימוש כחלק מקמפיין לידים, כאלמנט אובייקטיבי ובר תוקף במשפך ההמרה.


פרויקטים קשורים


חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר