יחסי ציבור – עמותות

  • תאריך: 30.11.2015
  • קטגוריה:

יחסי ציבור – עמותות

דודי מליץ יחסי ציבור, משרד בעל ניסיון רב, המטפל בעשרות תיקים. אנשי המשרד עתירי ניסיון תקשורתי ומגויסים מכלי התקשורת השונים, חברות הפקה מובילות, מערכות דוברות של גופים ציבוריים ועוד. אסטרטגיה זו מסייעת בהבנת השדה התקשורתי וכן לתחזוקתו של פול קשרים מהגבוהים בענף. המשרד עדכני ומחובר למגמות העכשוויות. הצוות יצירתי, מעז ומאופיין בחשיבה פורצת גבולות.

פעילות תקשורתית עבור עמותות, ארגונים ללא מטרות רווח וגופים הפועלים לרווחת הציבור, היא מתחומי ההתמחות הבולטים של המשרד. תא הכתבים הייחודי נגיש ומוכר לצוות וכן הניואנסים והרגישויות הנגזרים מטיפול תקשורתי בעמותה בהירים לו. אלו מהווים את הסביבה הטבעית של אנשי המשרד אשר יודעים להתנהל ברגישות בשדה זה.

פעילות תקשורתית עבור עמותות, מאפשרת מרחב פעולה תקשורתי גדול בשל הצמא לתוכן בעל גוון חברתי בכלי התקשורת. נוסף לכך, מתאפשר שימוש בכלים שונים מהקונבנציה, אלו מציעים הזדמנויות לחשיפה יוצאת דופן בעצמתה. זמן קהילה טלוויזיוני, המציע זמן מסך במקבצי הפרסומות וללא עלות. זמן קהילה אינטרנטי, המאפשר חשיפה בשטחי הפרסום המיועדים לבאנרים באתרים המובילים, שיתופי פעולה עם תחנות רדיו אשר תורמות זמן שידור וכן עם גורמים נוספים כבתי קולנוע, רשתות בתי קפה ועוד, אשר תורמות את מסכיהם המרובים לחשיפה של מסרים בעל גוונים חברתיים.

בין הפעולות אותן ביצענו בתחום יחסי ציבור – עמותות, ניתן למנות:

– טיפול וליווי תקשורתי של "מרכז עצמה", עמותה המרכזת למעלה מ200 אגודות ספורט עצמאיות (אחת מחמשת מרכזי הספורט של ישראל – מכבי, הפועל, אליצור, עצמה ובית"ר).

– טיפול וליווי תקשורתי בעמותת "צו מניעה" הנלחמת להעלאת המודעות לסרטן המעי הגס.

– טיפול בארגון "ליונס" ישראל. הסניף המקומי של ארגון המתנדבים הוותיק והמוכר LIONS, הארגון היחידי מסוגו לו נציגות באו"ם. כיום פעילים בישראל 30 מוקדי פעילות בקירוב.

– ערב ידידים עבור עמותה הנלחמת בסרטן, עם כוכביה המיתולוגיים של מכבי ת"א בכדורסל (לזכרו של ראלף קליין) וכן בנוכחות מנכ"ל משרד הבריאות (בזמן האירוע) פרופ' ארנון אפק, רותי קליין ועוד.

– עמותת "עם אחד". ארגון מתנדבים הפועל לטובת אחדות בעם ועוזר לנזקקים.

– פרויקט עם "העמותה לקידום החינוך". ארגון ותיק ומוכר שפועל בתחום המזון לנזקקים, חינוך, גמילה ושילוב אוכלוסיות לא עובדות במעגל העבודה בגוש דן.

– פרויקט עם עמותת "חברים לרפואה". ארגון האוסף תרופות בהן כבר אין צורך, ודואג לתרום אותן לנזקקים אשר לא יכולים לממן תרופות יקרות.

– אירוע התרמה לטובת חולי סרטן עם אסף אמדורסקי וישראל גוריון (אביו של אמדורסקי, נפתר ממחלת הסרטן) וכן בנוכחות, פרופ' רוני גמזו מנכ"ל משרד הבריאות (בזמן האירוע).

– עמותת "לתת תקווה", ארגון המסייע למשפחות שנקלעו למצוקה כלכלית בעקבות מצב בריאותי של בן משפחה. מהעמותות הגדולות בתחומה בישראל.

– מרוץ התחתונים השנתי להעלאת המודעות לסרטן המעי. מרוץ פופולרי שנוסד על ידי המשרד. (הרעיון שאול מארה"ב). אירוע ספורטיבי וקליל המייצר עשרות חשיפות תקשורתיות סביב הנושא מידי שנה.

– שיתוף פעולה בין עמותה מתחום הבריאות לבין בית החולים איכילוב.

– עמותת "נותנים באהבה". עמותה המטפלת באוכלוסייה ממצב סוציואקונומי קשה על ידי מתן כלים וחינוך.

– שיתוף פעולה מול עמותה העוסקת בקידום הספורט המוטורי.

– ניתן להתרשם מעבודתנו בגין הפעילויות הללו וכן רבות נוספות תחת הערך "הצצה לעבודתנו"


פרויקטים קשורים


חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר