יחסי ציבור – מובילי דעה

  • תאריך: 18.09.2016
  • קטגוריה:

יחסי ציבור – מובילי דעה

דודי מליץ יחסי ציבור, משרד המרכז ניסיון רב ומטפל בעשרות תיקים. אנשי הארגון עתירי ניסיון תקשורתי, מרכזים ידע רב ומגויסים מכלי התקשורת השונים, חברות הפקה מובילות, מערכות דוברות של גופים ציבוריים ועוד. אסטרטגיה זו מסייעת בהבנת השדה התקשורתי וכן לתחזוקתה של רשת היכרויות וקשרי עבודה מהגבוהים בענף. המשרד עדכני ועכשווי בתפיסותיו, הצוות יצירתי, מעז ומאופיין בחשיבה פורצת גבולות. אנו מתמחים בבניית תדמית לאדם, גוף, מוסד או חברה, בכדי שאלו יהפכו למוכרים ביותר בתחומם ולעתים מוכרים גם בציבוריות הרחבה ובהקשר לתחום עיסוקם. זאת על ידי תכנית תקשורתית שמטרתה יצירת קשר קוגניטיבי בין שמו של האדם ו/או המותג לתחום עיסוקו בעיני קהלי המטרה וכן קהלים רחבים יותר. הפיכת שמו של מושא החשיפה ל"מילה נרדפת" ודוגמה מוצלחת, מובילה ומכתיבת שוק בענף.

מובילת דעה, גורו, מנטור, אוטוריטה וכיו"ב. כולם סופרלטיבים המתארים את מה שנתפס בעני החברה כמודל ממנו יש ללמוד ואחר עצותיו ודרכיו ללכת. בכדי להפוך מותג, אדם או חברה לכאלו שיתפסו כ"אורים ותומים", יש לפעול בצורה סדורה ושיטתית עד להגעה למטרה.

מובילי דעה המשווקים מוצר הרלוונטי לקהל קצה רחב, לרוב יתאפיינו בעניין להפוך למוכרים בכל בית בישראל (עולם הדיאטות למשל). לעומת זאת, ככל שקהל הקצה הולך ונהיה צר יותר, פוחת הצורך המידי בהכרה ארצית וקודם הצורך בהכרה על ידי קהל ממוקד יותר (למשל עורכי דין). עם זאת, בשני המקרים, חשיפה רחבה תורמת ליוקרה ולמיצוב של המותג, האדם או הארגון בעיני קהל המטרה, צר ככל שיהיה.

הפיכת מותג, אדם או מוסד למוביל דעה או מושא להערצה, היא בעלת ערך שיווקי. בעוד שהציבור נוטה להשוות בין מוצרי המדף השונים, על פי פרמטרים שונים ומוכרים, "גורו" בתחומים כעריכת דין, פיננסים וכו' וכן בתחומים הפונים לקהלים רחבים כהרזיה, אופנה, קוסמטיקה, צרכנות ועוד, נהנה מיתרון. מוביל דעה, אינו נשפט על פי הקריטריונים "הרגילים" ונהנה מאפקט שברובו פסיכולוגי – סוציולוגי במהותו והא הערך המוסך שיוצרת עבורו ההערכה וההערצה שנוצרות כתוצאה מהגברת התודעה והמיצוב כלפיו על ידי כלי התקשורת. להבדיל, מתקשורת "רגילה" במקרים אלו, אופייה של התקשורת יאדיר את המותג באופן שיהפוך אותו "לתכשיט" להתהדר בו.

כך חברות גדולות ומוכרות, שוכרות את שירותיה של "אנטרופי" מאחר וזו מוכרת בעולמות הפיננסים וניהול הסיכונים ובחרות מכל רחבי הארץ מספרות בגאווה על תהליך הרזיה אותו עוברות אצל הגורו התורנית.

אנו מומחים בבניית תכניות תקשורתיות מסוג זה. אלו לוקחות בחשבון את תחום העיסוק, אופיו של הגוף או האדם אותו יש לבנות תקשורתית וכן את צרכי כלי התקשורת הרלוונטיים, עליהם יש לענות בכדי להגיע למטרה.

אנו עובדים עם גופים מוכרים רבים, אך לא את שמם של כל אלו עימם אנו עובדים, אנו בנינו מהיסוד.

בין המותגים השונים שאת הכרתם בנינו מהיסוד ו/או היינו שותפים לה בצורה משמעותית:

– בתחום עריכת הדין, צבי גבאי. עורך דין מוביל בתחום הפיננסים ושוק ההון.

– בתחם הדיאטות וקבוצות ההרזיה, חלי ממן. בעלת חברה בפריסה ארצית המתמחה בקבוצות הרזיה. (השנייה בגודלה בתחומה בישראל)

– בתחום הדת, הרבנית רונית ברש. מתמחה בהובלת קבוצות נשים לאומן והפרשות חלה. (הגדולה בתחומה בישראל)

– בתחום הספורט ההישגי, אליס שלזינגר. ג'ודוקה בין לאומית. ייצגה בעבר את ישראל וכיום מייצגת את בריטניה.

– בתחום "הפיטנס", טניטה פבר. בעלת חברה ל"פיטנס" הרזיה ואורח חיים, הידועה בגישתה השונה והקשה לתחום.

– בתחום הספורט ההישגי, אירה ויגדורצ'יק. מאמנת נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית.

ועוד


פרויקטים קשורים


חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר