יחסי ציבור – נדל"ן

  • תאריך: 26.07.2015
  • קטגוריה: יחסי ציבור - נדל"ן

יחסי ציבור – נדל"ן

"דודי מליץ יחסי ציבור" היינו משרד בעל ניסיון רב, המטפל בעשרות תיקים בתחומים מגוונים. המשרד צעיר באופיו ובדרך חשיבתו; הצוות יצירתי, מעז ומאופיין בחשיבה פורצת גבולות. אנשי המשרד עתירי ניסיון תקשורתי ומרכזים ידע רב. למליץ עבר תקשורתי עשיר ואנשי משרדו, מגויסים מכלי התקשורת השונים, חברות הפקה מובילות, מערכות דוברות של גופים ציבוריים ועוד. אסטרטגיה זו מסייעת בהבנת השדה התקשורתי וכן לתחזוקתו של פול קשרים מהגבוהים בענף.

כאמור, המשרד שואב את כוחו מהדינמיקה והאנרגיות המאפיינות גוף צעיר, רענן ומחובר זאת אל מול גופים וותיקים החושבים ופועלים בצורה אשר עשויה להיות מקובעת ולא עדכנית. יתרונו הבולט של המשרד הוא הניסיון האדיר אותו הוא מרכז. האסטרטגיה לפיה כל אנשי המשרד מגיעים מעולם התקשורת וההפקות, מייצרת רשת קשרים עבותה, המגיעה עד לקברניטי עולם המדיה, עורכים ראשיים, כתבים ובכירים בתפקידים ציבוריים ורלוונטיים.

נדל"ן הוא תחום בו ההתנהלות ייחודית ביותר ולמשרד התמחות פרטנית בכך. רגישויות שונות הרלוונטיות רק לתחום זה, דורשות התייחסות מיוחדת והבנה. אי חשיפה של מסמכים טרם עת, הבנה בחשיפתם של נתוני מכירות, יצירת ביטחון אצל הרוכש, הפיכתו של פרויקט לנחשק ועוד, הם חלק קטן מהנקודות בהם יש לגעת. הידע של אנשינו בענף רב ועשיר. אלו מגיעים מעבודה מול קק"ל, נמל אשדוד, עריכת תכניות רלוונטיות, ריכוז מערכות חדשות, דברור חברי כנסת, מאבקים תקשורתיים, עבודה מול התאחדות הקבלנים, תקשורת אפיק הקבלנים החוזיים, קבלני התשתיות, עבודה מול ענף המלונאות, עבודה תקשורתית סביב פרויקטים נדל"ניים ויזמויות וכן מול בכירים בתחום. רשת הקשרים התקשורתית של המשרד, הפרטנית לתחום, ענפה ביותר.


חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר