יחסי ציבור – ניהול מוניטין ברשת ובתקשורת

  • תאריך: 28.11.2016
  • קטגוריה:

יחסי ציבור – ניהול מוניטין ברשת ובתקשורת

יחסי ציבור – ניהול מוניטין ברשת ובתקשורת

 

יחסי ציבור – ניהול מוניטין ברשת ובתקשורת (ORM)

דודי מליץ יחסי ציבור – חברה המתמחה בניהול מוניטין תקשורתי ואינטרנטי עבור ארגונים ופרטיים. הסוכנות, עתירת ניסיון תקשורתי, משלבת כלים מעולמות כ- יחסי ציבור, שיווק דיגיטלי, משפט ועוד לכדי קמפיין אפקטיבי.

הניסיון הרב בניהול משברים תקשורתיים, המגיע מעולם יחסי הציבור, מאפשר לנו לייצר תוכן חיובי ולפרסמו ככתבות בכלי התקשורת המוכרים והגדולים – כתבות בעלות יכולת התאנדקסות גבוהה ואיכותית במנועי החיפוש. כמו כן, כחלק מהבנתנו ביחסי ציבור ומתוך רשת קשרי עבודה אותה פיתחנו והבנתנו את דרך התנהלותה של התקשורת, ביכולתנו להשפיע על תוכן פוגעני, לשנותו ולעתים להסיר חלקים ממנו או את כולו.

בסוכנות, מערך דיגיטל השולט בזירה החברתית, מומחים בתחום ה- SEO, בניית פלטפורמות דיגיטליות מגוונות, רכש מדיה, מיקוד בקהלי מטרה ויצירת קמפיינים טקטיים מסוגים שונים. נדע להשפיע על שיח הרשת, כשם שנדע לטפל בתוצאות שליליות במנועי החיפוש ובהתאם לצורך ניתן מענה באמצעות קמפיין ייעודי וקריאייטיבי לכל מטרה.

שילובן של יכולות הדיגיטל עם אלו היחצניות, מאפשרות לנו לפעול ביעילות. לצד הידע והיכולת לנטרל או לטפל בתכנים נגטיביים, אנו מקדמים את הכתבות החיוביות שאנו יוצרים על ידי קמפיין SEO אגרסיבי. עצם העובדה כי מעבר לנכסים דיגילטיים פשוטים אותם נהוג לקדם בקמפיינים מסוג זה על מנת "שיתפסו את מקומן" של הכתבות השליליות, אנו מקדמים כתבות שהתפרסמו באתרים הגדולים והפופולאריים ביותר, הופכת את התהליך לקצר ויעיל יותר.

בעוד שקמפיין "קונסרבטיבי" לדחיקת תוצאות נגטיביות יכול לערוך בין שנה לשנתיים במקרים חמורים. דרך העבודה שלנו מאפשרת השגת תוצאות תוך חודשים ספורים.

הבנתנו במשברים וביח"צ מסייעת לנו גם במקרים המתרחשים בזמן אמת. דרך התגובה או אי התגובה לכלי תקשורת, בזמן שאלו יוזמים כתבה אודות הארגון או האדם, קריטית בכל הקשור לדרך בה תתאנדקס הכתבה מאוחר יותר במנועי החיפוש ומאפשרת למנוע לעתים את הפרסום לחלוטין ומבעוד מועד.

מערך התקשורת והדיגיטל, מגובה על ידי משרד עורכי דין צמוד, המתמחה בדיני לשון הרע, קניין רוחני וכיו"ב. משתמשים בשירותיו בכדי "לרכך" כתבות שהופעתן במנועי החיפוש יוצרת נזק למותג וכן בכדי למנוע פרסומים לא רצויים בזמן אמת, לחלוטין או חלקית.

אנו מפעילים מותג בשם STRIX – Online Reputation Management , שהינו הזרוע שלנו בכל הקשור לקמפיינים לניהול מוניטין באינטרנט, בכלי התקשורת וברשתות החברתיות.

בין לקוחותינו בתחום – חברות בינ"ל בתחום המסחר החוץ בורסאי, גורמים בכירים בארגונים ציבוריים ופרטיים, ארגונים ופרטיים מתחום הנדל"ן, עורכי דין ועוד.

 

 

 

 


פרויקטים קשורים


חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר