יחסי ציבור – פינטק

  • תאריך: 05.03.2017
  • קטגוריה: יחסי ציבור - פינטק

יחסי ציבור – פינטק

"דודי מליץ יחסי ציבור" – משרד המתמחה בבניית אסטרטגיה תקשורתית ויישומה בפועל על מנת להגדיל את החשיפה ולשפר את מיצוב המותג בתודעת קהלי המטרה. המשרד עדכני, בעל ניסיון רב ומטפל בעשרות תיקים מתחומים מגוונים. אנשי המשרד מרכזים ידע רב לצד חשיבה יצירתית מעזה ועדכנית, מגויסים מכלי התקשורת השונים, חברות הפקה מובילות, מערכות דוברות של גופים ציבוריים – מחוברים ללבו הפועם של עולם התקשורת. אסטרטגיה זו מסייעת בהבנת השדה התקשורתי וכן לתחזוקתה של רשת קשרי עבודה ענפה ומועילה.

פיננסים וטכנולוגיה הם מתחומי הליבה של המשרד ומהווים אצלנו מוקד עניין אמתי. החיבורים השונים שבין שירותים, טכנולוגיות, כלים מהענף וכו' לקהל הצרכנים (B2B/B2C), על ידי כלים תקשורתיים שונים, בניית אסטרטגיית חדירה וכו', מרתקים אותנו. אנו עתירי ניסיון והבנה תקשורתית ושיווקית בתחומים הללו.

טכנולוגיה פיננסית, תחום חדשני המתפתח בישראל ובעולם בקצב שיא. יחסי ציבור בתחום הפינטק עשויים לשמש בכדי לסייע בהגשמתן של מטרות מגוונות. בין אם מדובר בצורך להיחשף למשקיעים פוטנציאלים או לקוחות עסקיים (B2B) ובין אם מדובר בצורך למצב מותג או טכנולוגיה בקרב קהל קצה רחב (B2C), ליחסי ציבור יש מקום מועיל ומשפיע.

פרסומים וכתבות בכלי תקשורת מרכזיים, בצורה אורגנית שאינה יוצרת תחושת מסחור ולפי כך נתפשת כאמינה, ימצבו את המותג בדרך בה נחפוץ ויחשפו אותו לקהל הרלוונטי. בדרך זו יתנו תוקף תקשורתי גדול לטענות השיווקיות השונות אותן מעוניין הארגון להדגיש.

כמו כן, כתבות יח"צ יכולות להוות נדבך אובייקטיבי, איכותי ורב עצמה, במשפך המרה כזה או אחר ולסייע בקמפיינים דיגיטליים מסוגים שונים.

אנו בעלי ניסיון רב בעבודה מול חברות מתחומים מגוונים בענף כגון: טכנולוגיות למסחר בשוק ההון, מותגי מסחר בשוק ההון, טכנולוגיות סליקה, טכנולוגיות המשלבות ארנקים דיגיטליים מסוגים שונים ושירותים אחרים ומגוונים.


חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר