יחסי ציבור – צרכנות

  • תאריך: 11.05.2017
  • קטגוריה:

יחסי ציבור – צרכנות

הגל החדש המאפיין את תרבות הצריכה ומכאן גם את אפיקי השיווק הרלוונטיים, מאופיין בצרכנים חכמים, מהירים, חשופים ומחוברים. הקמפיינים הפכו לפרואקטיביים, כאלו ששמים את הצרכן במרכז, מבינים את רצונותיו וצרכיו ומובילים למעורבותו בקמפיין. השוק נחלק כיום לחברות שהפנימו זאת ולכאלו שנשארו מאחור.

אנו מתמחים ביחסי ציבור בתחום הצרכנות. מתוך כך, אנו שואפים להגדיל את הקשר מול קהל הקצה – הצרכנים. מתמחים ביצירת תוכן רלוונטי היוצר מעורבות, שיתוף והנעה לפעולה. אלו בתורם מגדילים חשיפה במדיה הקונסרבטיבית ובפלטפורמות כמדיה חברתית. אין ספק כי כיום, החיבור לצורך הישיר של הלקוח, לתחומי העניין האישיים שלו ולמהווים הרגשיים שלו, הם המפתח לגידול בחשיפה, שיפור במיצוב ולהגדלת נפח מכירות.

נוסף לאמור, הצורך בביסוס אמון הצרכן במוצר גבוה מתמיד. בעוד שפעם הייתה מספיקה כתבה בתקשורת, כיום הצרכנים האינטליגנטיים והעדכניים מעוניינים בהמלצות חברים, מובילי דעה וגורמים בלתי תלויים נוספים. אנו יודעים כיצד לייצר את המציאות הדרושה בכדי לבסס את אמינות ואיכות המותג בקרב הצרכנים בין אם בכלי התקשורת הרחבים ובין אם בתקשורת הנישה הרלוונטית לתחום.

אירועים והפקות מחוללות תקשורת ויחסי ציבור הם דרך מצוינת ליצירת באזז ועניין. אם פעם לבשו האירועים צורה מסוימת שחזרה על עצמה, הרי שכיום, אין גבול לדמיון וליצירתיות. אנו מתמחים ביזום אירועי גרילה, הפקות מושקעות וכן הפקות תוכן שיישאו חן בעיני כלי התקשורת ויזכו לסיקור. נוסף לאמור, כפועל יוצא מכמות לקוחותינו המשלימים זה את זה, אנו יוזמים לא אחת, אירועים המשותפים למספר לקוחות ובכך מוזילים עלויות מחד ומעשירים את התוכן הרלוונטי לכלי התקשורת ולקהל היעד מאידך.

מרחב הפעולה שלנו כולל את כלי התקשורת הקונסרבטיביים, פלטפורמות המדיה החברתית, בלוגים ותקשורת נישה, שיווק ישיר במיילים ורשמיות תפוצה ועוד. כמו כן, בידינו האמצעים הטכנולוגיים להגיע לקהלים השונים בצורה מדוייקת ויעליה.


פרויקטים קשורים


חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר