יחסי ציבור – תרבות ואמנות

  • תאריך: 15.02.2016
  • קטגוריה: יחסי ציבור - תרבות ואמנות

יחסי ציבור – תרבות ואמנות

משרדנו, גוף בעל ניסיון רב ב- יחסי ציבור, מטפל בעשרות תיקים. אנשי המשרד עתירי ניסיון תקשורתי ומרכזים ידע רב ומגויסים מכלי התקשורת השונים, חברות הפקה מובילות, מערכות דוברות של גופים ציבוריים ועוד. אסטרטגיה זו מסייעת בהבנת השדה התקשורתי וכן לתחזוקתו של פול קשרים מהגבוהים בענף. הארגון עדכני ומחובר למגמות העכשוויות במדיה. הצוות יצירתי, מעז ומאופיין בחשיבה פורצת גבולות.

מחלקת התרבות של המשרד מאגדת ידע רב. בין האפיקים בהם אנו נוגעים באופן תדיר: אירועים מוזיקליים, פסטיבלים, הופעות, אירוח אמנים מחו"ל, יצירות ספרותיות, תערוכות, הפקות וכן עבודה עם אמנים מישראל. רשת ההיכרויות שלנו עם אנשי מפתח במדיה הרלוונטית, מפותחת מאד ומתוקף הבנתנו, נדע להביא לחשיפתו של גוף או אדם אנונימי כשם שנדע לייצר אסטרטגיה תקשורתית נכונה עבור גוף או אדם מוכר.

בין הפעילויות התקשורתיות להם היינו אחראיים:

– פרויקט הצילום והתערוכה "תופסות מקום" של הצלם איתן טל.

– חשיפת ציוריו של האמן עומר המעגן אסף.

– תערוכת "Bijin – Ga" של האמנית רייצ'ל וייצמן בבית קליינס.

– הפקת אירועי יום האשה הבינ"ל בדרום.

– חשיפת הספר "A the true story of love blues and terror in Tel Aviv".

– שת"פ תקשורתי בנושא ספרו של נתן נתנזון – רומן אוטוביוגרפי בנושא השואה.

– אירוע השקת הקולקציה של המעצבת מילי דהן.

– ערב גיוס תרומות במרכזו בכירים ממשרד הבריאות וכן הופעתם של אסף אמדורסקי וישראל גוריון

– מרוץ המודעות השנתי בפארק הירקון לסמ"ג

– הפקות צילום לאתרים מובילים בנושא תיירות ואנתרופולוגיה

– הפקת ערב ידידים בקאמרי, לטובת ארגון ללא מטרות רווח ויחד עם קאסט השחקניות של ההצגה "סוף טוב" – עדנה מזי"א וענת וקסמן וכן עם ענת גוב ז"ל.

– סיקור ביקורה של להקת "Blues Company" מאוסנברוק, גרמניה. הרכב של נגנים עם ניסיון וידע מוזיקלי עצום. הלהקה נחשבת ללהקת הבלוז הגרמנית הוותיקה והמוצלחת ביותר.

– סיקור הגעתו לארץ של Lil’ Jimmy Reed. אחד מאחרוני דור אמני הבלוז הקלאסי אשר השפיע על אמנים מובילים מ- בי. בי קינג ועד ריי צ'ארלס. המוזיקה שלו מגלמת את הבלוז המסורתי של לואיזיאנה ששורשיה קשורים לאזורי העוני של דרום ארה"ב.

– סיקור הגעתה לישראל של Candye Kane. מאז אלבומה הראשון בשנת 1983, הוציאה עוד 30 אלבומים. משנת 2010 הייתה מועמדת במסגרת פרסי מוזיקת הבלוז לארבעה פרסים. בין המועמדויות היו פרס אומן השנה של בי.בי קינג וזמרת הבלוז העכשווי הטובה ביותר. בשנת 2014 הייתה מועמדת לאומן הבלוז העכשווי של השנה. היא זכתה במספר פרסים ביניהם 7 פעמים להקת הבלוז הטובה ביותר בפרסי המוזיקה של סן דייגו.

– טיפול במעבר ופתיחתו המחודשת של הבר המיתולוגי "מייקס פלייס" שבטיילת ת"א. הבר, היווה בסיס לפריצתם של אמנים רבים במרוצת השנים ועד לעצם היום הזה משמש בית ללהקות אינדי, בלוז ורוק. האירוע כלל הופעות, וחשיפה תקשורתית רחבה במדורי התרבות.

– סיקור סבב ההופעות של להקת "סובו בלוז בנד" הישראלית והיחידה שלא הייתה אמריקאית והצליחה להגיע לגמר בתחרות הבינ"ל ללהקות בלוז.

– סיקור הגעתו של הרכב הג'אז "480" לישראל.

– טיפול בהגעתה של זמרת הסווינג והבלוז – מיקי מיי, לישראל.

ועוד

ניתן להתרשם מכתבות ואייטמים לדוגמה תחת הערך "הצצה לעבודתנו"


חייג 03-561-2233 או לחץ כאן ליצירת קשר